Bayanlara özel harika jean kombinlerimiz.

5

Hepinize tekrardan merhaba hanımlar ilk yazım iş yeriniz içindi şimdi ki sizleri dışarı çıkarken rahat hissettirecek hem cebinizi hemde sizi düşünen bir yazı.Yaptığımız kombinler size yol gösterecektir bizi takip etmeye devam ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim 🙂

 

İnceleme Moda

Üzerine giyeceğiniz siyah bir tişörtle oldukça sade ve güzel gözükebilirsiniz bu jean de Lcw ve 39.90 TL.

İnceleme Moda

İşte bir tane daha yırtık jeanimiz üzerine giyeceğiniz yine son dönem modası olan sırtı açık bir tişörtle çok hoş duracaktır kotumuz lcw fiyatı ise 39.90 TL

İnceleme Moda

Alissa koyu mavi saten jean maviden üzerine giyeceğiniz bedenizden bir beden büyük gömlekle harika bir kombin yaratmış olursunuz fiyatı 159.99 TL.

İnceleme Moda

Gri jean pantolonumuz mavi den 109.99 TL.

İnceleme Moda

İnceleme Moda

Yüksek bel, aşınmış koyu yıkama skinny jean pantolonumuz mango üzerine giyeceğiniz sezona uygun siyah kısa bir bluz kazak veya tişörtle harika bir görünüş yaratacaksınızdır fiyatı 99.99 TL.

İnceleme Moda

Bu jeande dar jeanlerle rahat edemeyenlere üzerine giyeceğiniz pembe bir bluzle çok şık gözükeceksiniz 129.99 TL bu kotumuzda mangodan

İnceleme Moda

Bu renkli jean ltb den üzerine giyeceğiniz salaş krem bir bluzle kombinleyebilirsiniz üstelik pantolonumuz kampanya da ve 39.90 TL kaçırmayın derim.

İnceleme Moda

Eğer jeaniniz çokta geniş olsun istemiyorsanız bu jean tam size göre üzerine sarı bir tişörtle renklendirebilirsiniz çok renkli olmasın kotun ağırlığı belli olsun derseniz kahverengi saten bir bluzle belinize kahverengi bir kemerle ve ayağınıza giyeceğiniz kahverengi bir sitilettoyla çok şık olursunuz bu pantolonumuzda ltb nin kampanyalı ürünlerinden 69.90 TL.

İnceleme Moda

Bu güzel krem jean de ltb den üzerine giyeceğiniz lacivert bir tişörtle farklılık yaratabilir ve güzel görünmeyi de sağlayabilirsiniz

İnceleme Moda

Sade olmasını istemiyorsanız da işte size desenli bir pantolonumuz üzerine giyeceğiniz her renk bir penye tişörtle oldukça hoş olacaksınızdır pantolonumuz jimmy key markalı fiyatı 69.90 TL.

İnceleme Moda

İnceleme Moda

Mangonun yaptığı renkli güzel kotlardan bir tanesi üzerine giyeceğiniz kahverengi salaş bir tişörtle farklılık yaratabilirsiniz 59.991 TL.

İnceleme Moda

İşte 2 yıldır moda olan en güzel jean yırtık jean.Üzerinize giyeceğiniz salaş beyaz bir bluz sizi oldukça hoş gösterecektir jeanimiz H&M fiyatı 99.95 TL.

İnceleme Moda

Sizi ne giysem derdinden kurtaran harika bir jean tulum tulumumuzda H&M 99.95 TL.

İnceleme Moda

İşte H&M Girlfriend jeanimiz üzerine giyeceğiniz her renk her tür tişört sizleri muhteşem gösterecektir fiyatı 99.95 TLdir.

İnceleme Moda

Mangodan muhteşem bir jean daha üzerine giyeceğiniz kırmızı bir bluzle harikalar yaratabilirsiniz gri bir tişörtlede spor bir görünüm yaratabilirsiniz fiyatı 94.99 TL

İnceleme Moda

Dar kesim royal jean mangodan üzerine giyeceğiniz harika zincirli bir tişörtle gözleri kamaştıracaksınızdır fiyatı 129.99 TL.

Paylaş

Editör Hakkında:

5 yorum

    • Selinay Erpolat

      Bir kaç tane daha ekleyeceğim tekip etmeye devam ederseniz onların içinden beğeneceklerinizin olacağından eminim 🙂

    • Selinay Erpolat

      Çok haklısınız Berk bey bayanlar kendi bedenlerine uygun dar bir pantolon giyerlerse onları hem zarif hem güzel gösterecektir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.