Beach Şıklığı

0

 

 

Merhaba sevgili okurlarımız biliyorum çook uzun zaman oldu yazmayalı ama bundan sonra yazamadığım zamanların acısını çıkartmaya çalışıcam 🙂 Yaza girdiğimiz şu aylarda eminim böyle bir yazı sizlere çok yardımcı olacak.Zevkli okumalar 🙂

Moda

Al giyen alınır demiş atalarımız 🙂 Kırmızı renginin muhteşemliği şimdide beach modası kesinlikle kaçırmayın derim eğer mayokinide sevmezseniz başka bir aksesuarınızda mutlaka kullanmalısınız.

Moda

Karşınızda Victoria Secret 2015 yaz koleksiyonundan bir model zaten Victoria Secret koleksiyonu üstüne söylenicek söz yok.

Moda

Bir diğer popular rengimiz ve modelimiz karşınızda beyaz tüm asilliğiyle şimdide beachlerde bronzlaşmış teninizin koyuluğuyla bikininizin asil beyazlığıyla uyumunuz herkesin gözünü kamaştıracaktır.

Moda

Model ve renk olarak şüphesiz benim favorilerimden umarım sizlerde beğenir ve denersiniz bu model ve rengi.

Moda

Pencere dekoltesi sokak modasından beach modasına doğru geçen başka bir modelimiz hem desninin farklılığıyla hem de model farklılığıyla oldukça dikkat çekici.

Moda

İşte bu 2015 yazının en popular renklerinden su mavisi ve fırfırlarıyla diğer bikini modellerinden biraz daha farklı bir model eminim yazın bronz teninize hem modeli hem de rengi çok yakışacak.

Moda

2015 bikini modasından biride yüksek bel hem biraz fazlalıklarınızdan kurtulursunuz bence bu yazın en doğru seçimlerinden olur.

Moda

Bu bikinimizde en sevdiğimmm.Hem renk seçimi olarak hem model seçimi olarak muhteşem bir tercih olur kesinlikle düşünün derim.

Moda

Bu halter yaka bikini modelimiz ise beachlerin yeni trendleri arasında harika desenleriyle de sizler için oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Moda

Veee en sevdiğim tarz mayokini bikini giyemeyenler mayoda sevmeyenler için tam isabet bir tercih olur ayrıca siyah rengide bu yılın moda renkleri arasında.

Moda

Ve saks mavisi her nerde kullanılırsa kullanılırsın her şeye yakışan bir renk hele mayokini,mayo veya bikinilerde kullanıldıysa daha bir güzel duruyo buradaki mayokini ve bikini modellerimizde kesinlikle tercih listenizin ön sıralarında yer almalı.

Moda

Sarı şüphesiz ki yaz aylarının vazgeçilmez rengidir helede böyle bir modelle kullanıldıysa alın size uyumun kralı 🙂

Paylaş

Editör Hakkında:

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.