Hava soğuk kombinler sıcak :)

2

Sevgili takipçilerimiz sizi çok beklettik biliyoruz ama eminim ki beklediğinize değecek :).Malum kış kapıda günler kısa zamanımızı iyi değerlendirmek lazım o yüzden yazımızı takip etmeye devam ettiğiniz sürece kısa olan günlerinizi ben ne giyicem düşüncesini bırakıp daha da kısaltmanızı engelleyecektir 🙂

İnceleme Moda

Kışın içinize giyeceğiniz bir bluzle ne üşür ne de size sıcak basar harika dökümlü pançomuz mangodan siyah ve fujya renkleride bulunmaktadır fiyatı ise 119.90 TL dir.

İnceleme Moda

Metalik kazağımız mangodan altına giyeceğiniz siyah yırtık jeanle harika bir kombin oluştaracaktır mangoda ve 59.99 TLdir.

İnceleme Moda

İçine giyeceğiniz kırmızı bir tişörtle kış aylarının kapalı havalarını renklendirebilirsiniz koton hırkamız 89.90 TL.

İnceleme Moda

Modası geçmeyen tüylü yeleğimizin içine giyeceğiniz siyah düz bir kazakla çok şık olup aynı zamandada spor olabilrsiniz koton ve 79.99 TL.

İnceleme Moda

Leopar desenli hırkamız tam kışlık altına giyeceğiniz gri tonlarında bir jean çok güzel olacaktır markası defacto fiyatı ise 49.99 TL.

İnceleme Moda

Basic hırkamızın içine giyeceğiniz lacivert bir tişört ve altına giyeceğiniz lacivert bir jean hem kışa uygun hem size uygun defactodan ve fiyatı ise 34.99 TL.

İnceleme Moda

Kuşaklı hırkamız yine defacto beyaz kış için uygun derseniz siyahı ve kırmızısıda mevcuttur fiyatı 49.99 TL.

İnceleme Moda

Bu kazağımızı aynen bu şekilde kombinleyip kendinizi hem sıcak tut..up hem güzel gösterebilirsiniz bu kazağımızda defacto fiyatı 39.99TL.

İnceleme Moda

Harika leopar desenli yeleğimiz hem şık hem spor hem sıcak içine giyeceğiniz leopar deseninin renginde bir kazakla çok uyumlu olacaktır ayrıca altına giyeceğiniz bir önceki yazımızda olan yüksek bel jeanlerimizden biriyle kombinleyebilirsiniz lcw ve fiyatı 39.99 TL.

İnceleme Moda

Değişik bir model yeleğimizin içine aynı bu şekilde beyaz bir kazakla ve altına açık renk bir jeanle harika bir kombin yapabilirsiniz lcw markalı fiyatı 59.99 TL.

İnceleme Moda

Bu hoş kazağımızda lcw markalı altına giyeceğiniz yüksek bel siyah bir jean çok güzel olacaktır fiyatı 29.90 TL.

İnceleme Moda

Kol deri detaylı yün hırkamız sizler için en ideal olucağından eminim altına giyeceğiniz siyah deri bir taytlada bütün gözler üzerinizde olabilir bu hırkamızda mangodan 129.99 TL.

 

Paylaş

Editör Hakkında:

2 yorum

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.