Hem şık hem sıcak yelek kombinlerimiz sizlerle

2

       Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyim  bu seferki kombinlerimiz sizi hem sıcak tutacak hem kıyafet kombinlerinizi sporluktan şıklığa çeviricek ufak bir detay işte o ufak detayımızın adı Kürklü yeleklerimiz.Kürklü yelekler bildiğiniz üzere 2013 kış sezonununda trendiydi hala bu trend sürmekte.İşte karşınızda sizi şıklığa götürücek ve kombinlerinizi kolaylaştırıcak kürklü yelek kombinlerimiz.

 

Moda

Harika siyah bir yeleği aynen bu şekilde kombinleyebilirsiniz yeleğimiz Kotondan ve 109.90 TL.

Moda

Peluş sevenlerin bu yeleğe bayılacağından eminim işte bu harika yeleği içine beyaz boğazlı bir kazak altına siyah boru paça bir pantolonla kombinlerseniz çok şık olacağınızdan emin olabilirsiniz.Yeleğimiz www.tozlugiyim.com.tr den bu adreste stediğinizi uygun fiyata ve şıklıkta bulabilirsiniz.Fiyatı 29,99 TL.

Moda

Görmüş olduğunuz bu yeleğimizi siyah tayt ve siyah triko bir kazakla kombinlerseniz sizi daha da şık gösterecektir.Bu yeleğimiz de Tozlu giyimden ve sadece 14.99 TL.

Moda

Muhteşem bir kürk yelek içine giyeceğiniz krem diz üstü bir elbiseyle kombinleyerek harik bir görünüm yaratabilirsiniz.Missist
ten olan bu yeleğimiz 49.90 TL.

Moda

İşte size hazır kombin.Bu yeleğimizle istediğiniz her şeyi kombinleyebilirsiniz harika bir yelek mutlaka bir yerde bulursanız alın kaçırmayın derim.

Moda

Leopar yeleğimizide kahverengiyle kombinleyebilirsiniz.Lc waikikiden ve 49.99 TL.

Moda

Grinin somutluğunu canlandırmak için bu yeleğimizle kombinleyebilirsiniz altına giyeceğiniz dar bir jeanle spor şıklık bir görünüm yaratabilirsiniz.Markası LC WAIKIKI fiyatı 59.99 TL.

Moda

Paylaş

Editör Hakkında:

2 yorum

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.