SON 2!!

0
0% Awesome

Sevgili okurlarım,

Yılbaşına geri sayıma başlamışken, nasıl giyinmeniz gerektiğinin tüyolarını vermeden olmaz. Bence herşeyden önce bedeninizi tanımalısınız.Ardından yılbaşından nerede olacağınız oldukça önemli.Eğer evdeyseniz ptt(Pijama Terlik Televizyon) modundan sıyrılın derim ne demişler yıla nasıl girersen öyle devam eder :).Yan tamam ptt yapmayın dediysem de evde kuş yuvası gibi yapılmış bir topuz ve pullarla donatılmış bir abiye giyin de demiyorum:) Küçük dokunuşlarla spor halinizi spor-şık hale çevirebilirsiniz.Eğer ki evde değilseniz ve gideceğiniz yer oldukça ihtişamlı ve sizde biraz ihtişamdan hoşlanıyorsanız işte o zaman kesinlikle bu yazıma ihtiyacınız var demektir 🙂 gittiğiniz yer de farklı olmak istiyorsanız siyah ve kırmızıdan uzak durun derim ama ben illa bu renkleri giyeceğim diyorsanız da klişe yılbaşı elbisesi modellerini tercih etmeyin.Başka bir seçenek olarak gideceğiniz yılbaşı partisi sokaktaysa veya daha salaş bir yerdeyse işte elbiseniz tüm bunların harmanlanmış halinde olmalı.Biliyorum ki aşağıda göreceğiniz fotoğraflar bu yazdıklarımdan daha etkili olacaktır.Hadi gelin bir bakalım neler paylaşmışım sizlerle.

 

 

Haberler Moda

İşte kırmızı sevenlere!
Harika bir model resmen kırmızının asilliğini yansıtıyor.Bu model bir elbise gideceğiniz ihtişamlı bir mekan için oldukça uygun sizde ihtişamdan yanaysanız pırlanta taşlı bir gerdanlıkla tamamlayabilirsiniz eğer sadelikten yanaysanız bu şekilde kullanmanız oldukça doğru olur.

 

Haberler Moda

Bu da son kırmızı modelimiz ben rahatlıktan ve şıklıktan yanayım diyenler için kaçırılmıcak bir model yine pırlanta taşlı bir küpeyle sadeliğinize şıklık katabilir yılbaşı klişelerinden uzak olabilirsiniz.

 

Haberler Moda

Ayağınıza giyeceğiniz zımbalı bir postalla bir gece klubü ardından yılbaşına saniyeler kala geri sayımı sokakta yapacaklar için kesinlikle harika bir model.Biraz üşüyebilirsiniz ama farklı ve tarz olmak içinizi ısıtacaktır.

 

Haberler Moda

İşte ptt den kurtulacağınız ev için yılbaşı partinize uygun zarif sade bir elbise .

 

Haberler Moda

Ben kırmızı ve siyah giymek istemiyorum diyenler için farklı bir renk daha.Bu tarz bir elbisenin modeli ve rengi güzelliğinize güzellik katacaktır.

 

Haberler Moda

Evde olacaklara bir model daha!
Böyle bir elbise aslında bakarsanız hem sade olabilir hem şık bu tamamen kullanacağınız aksesuar ve ayakkabınıza bağlı.

Haberler Moda

Düşük omuz.
Bu yılın trendlerinden olan düşük omuz yılbaşında da sizi trende uyan bir kadın olarak gösterecektir.
Omuzları geniş olan kadınlarımızın düşük omuzluları tercih etmeleri çok doğru olacaktır.

 

Haberler Moda

Bu model elbiselerimiz diğer modellerimize göre daha çıtı pıtı kızlarımız için ayağınıza giyeceğiniz taşlı bir ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz.

 

Haberler Moda

Seksapalitede sınır tanımayanlara!
Çokta yorum istemeyen bir model aslında ayağınıza giyeceğiniz bilekten bağlamalı topuklu bir ayakkabıyla geceye damganızı vurabilirsiniz.

 

Haberler Moda

Farklılık isteyenlere bir model daha!
Bu yılın modası yandan yırtmaçlılar oldukça dikkat çekici.
Tek kol olması ayrı bir dikkat çekici tabi renginin farklılığıyla da kesinlikle bambaşka olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Haberler Moda

Siyahla devam ediyoruz bence bu yıl siyah ve dantelin en doğru kullanımı dantel içerisindeki modeli başka bir renk de tercih edebilirsiniz.

 

Haberler Moda

Bu modelimiz ise ihtişamın nirvanası!
Eğer dikkat çekmeyi seviyorsanız derin dekolteler size göreyse kırmızıda vazgeçilmezinizse kesinlikle kaçırmayın derim.

 

 

Paylaş

Editör Hakkında:

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.