Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalıdır?

2
1011
aksesuar1

Küpelerle elbisenin uyumu çok önemlidir, Küpeler tarzımızı direk yansıtırlar, düz siyah bir elbise giyeceksek küçük parlak küpeler tercih etmeliyiz..

Siyah elbiseleri günlük hale getirmek için geometrik desenli büyük renkli küpeleri tercih etmeliyiz, bu görünümünüze şıklık katacaktır. Ayrıca saçların toplu olması gerekir..

Daha klasik tarzda bir görünüm elde etmek için uyumlu renkli küpeler kullanmalısınız.. Detaylı karışık renkte elbiselerle sade küpe kullanabileceğimiz gibi, düz renkte elbiselerimizde karışık renkli küpe kullanabiliriz..

Gündelik kombinlrimizde spor olmak istiyorsak boncuklu bileklikleri tercih edebiliriz.

Daha günümüz modaasına uymak için zımbalı bileklikleri kullanabiliriz, klasik kullanmak isityorsak pırlanta bileklikler kullanabiliriz.

Fasarklı bileklikleri aynı anda kullanmamalıyız..

Günlük kıyafetleri seçeceğiniz bilekliklerle gece yada gündüz kullanımına uygun hale getirebilirsiniz..

Bilekliklerinizi kullanırken taşlı ve örmeleri beraber kullanabilirsiniz ama metal ve parıltılı bileklikleri aynı kullanmamalısınız.*(bkz. emel pırlanta)

Kolye elbiselerimizin tamamlayıcısıdır.. İlk başta elbisemizin yakasına bakmalıyız. Yaka kolyenin görünümünde önemli olmalı..

Düz bir elbiseyi göz alıcı hale getirmek istiyorsak taşlı kolyeler tercih edebiliriz, düz renkteki elbiselerde ise parlak canlı/mat kolyeler tercih edebiliriz.

Günlük renkli elbiselerde zıt renkli kolyeler kullanmalıyız.

Renk patlaması bizi daha da güzelleştirecektir. Kolye seçiminde kesinlikle zıt renkli takılar kullanmalıyız.

Gece kıyafetlerinde ise genelde ışıltılı parlak takılar bizi daha şık gösterecektir. Pırlanta kolye gibi bir takım bizi çok zarif gösterebilir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.