Denib Akademi Başlıyor

0
634
10897952_918032361548496_6501493683851580644_n

DENİB’İN YENİ PROJESİ “DENİB AKADEMİ”
Denizli İhracatçılar Birliği’nin uzun süredir yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığı “DENİB AKADEMİ” çalışmalarına başlıyor. Üyelerine verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekleyen DENİB, Akademi ile birlikte ihtiyaç duyulan eğitim çalışmalarını daha profesyonel bir yaklaşım ile hayata geçirecek. Müfredatı ve yıllık programı titizlikle hazırlanan Akademinin lansman toplantısı 26 Ocak Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliğinde saat 11:30’da gerçekleştirilecek ve işbirliği kurulan kuruluşlar ile imzalanacak protokolün ardından DENİB Akademi resmen faaliyetlerine başlamış olacak. Denizli İhracatçılar Birliği’nin protokol imzalayacağı kurumlar ise Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü.
Lansman toplantısı ve imza töreninde, Denizli İhracatçılar Birliğinde ihracatçı firmalarda çalışan tasarımcılarla bir söyleşi gerçekleştirecek olan Simay BÜLBÜL de bulunacak.
DENİB Akademi ile birlikte, dış ticaret, lojistik, inovasyon, tasarım, insan kaynakları, devlet yardımları, proje yönetimi, güncel mevzuat değişiklikleri, kurumsallaşma, tedarik, tasarım ve diğer alanlarda önemli eğitim programları düzenlenecek.
-DENİB Akademi’nin İlk Etkinliği “Simay BÜLBÜL Söyleşisi”
Lansman toplantısı ve protokol imza töreninin ardından aynı gün ilk etkinliğini gerçekleştirecek olan DENİB AKADEMİ, ünlü modacı Simay BÜLBÜL’ü Denizlili moda tasarımcıları ile buluşturacak.
Denizli’de özellikle son yıllarda daha fazla yoğunlaşılan moda ve tasarım konularında bilgi, deneyim ve görüş alışverişinde bulunacak olan Simay BÜLBÜL, güncel trendler hakkında paylaşımlarda bulunacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.