Dünya Havlu Bornoz Günü Tekstilin Başkenti Denizli’de !

0
643
fft81_mf3675388

Türkiye’nin en büyük tekstil şehri olan Denizli’de 6-7 mart günü gerçekleşecek havlu bornoz etkinliğine tüm halkın davetli olduğu; etkinlik boyunca 15000 havlu dağıtılacağı belirtildi.

Açıklamayı yapan Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) Başkanı olan İsa DAL; Türkiye’deki her on havludan yedisinin Denizli’de üretildiğini, 168 ülkeye ihracat yapıldığını da belirtti.

Etkinlik cuma günü başlayacak olup; cumartesi günü Bayramyeri meydanından, Delikliçınar meydanına kadar kortej yürüyüşü yapıldıktan sonra 15000 havlu katılanlara dağıtılacaktır.

Etkinliğe birçok kurum yöneticisi ve tekstil devi firmaların yanı sıra; Pamukkale Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Topluluğu (Paüteks) da gönüllülük çerçevesinde destek vermiştir.

Bunun gibi etkinliklere katılımın sağlanması hem halk ile üreticinin buluştuğu hem de öğrencilerin firmalarla ikili ilişkiler kurarak staj ve iş imkanı bulabileceği ortamlar olup, katılıma özen gösterilmesini sizlerden rica ederiz.

Etkinlik ile ayrıntılı yazımız etkinlikten sonra sitemizde yayımlanacaktır. Takip etmeyi unutmayın 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.