Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü Hazırlıkları Başladı

1
838
6

Denizli’de 6 Mart’ta tertip edecek olan Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü hazırlıkları başladı.

dunya-turk-havlu-ve-bornoz-gunu-hazirliklari-basladi

Bu seneki hazırlıklar çerçevesinde Denizli’nin dokumalarıyla populer Babadağ kazasında basın lansmanı tertip etti .Koordinatörlüğünü Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği(DETGİS)’nin üstlendiği etkinliğe Babadağ Kaymakamı Nebi Çanka, Belediye Başkanı Salim Demirezen, Babadağlı Endüstrici ve İşadamları Derneği(BASİAD) Başkanı Selim Kasapoğlu, Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) Başkanı Süleyman Kocasert, DETGİS Başkanı İsa Dal havlu ve bornoz üreticileri katıldı.

DETGİS Başkanı Dal, Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü etkinliklerinin 5 senedir tertip ettiğini ifade ederek bu yıl kutlamaların daha genişletileceğini ifade etti . Konuşmaların sonrasında bornoz giyen talebelerin meydana getirdiği bando takımının arkasından anlaşma mensupları bornozlarını giyerek ilçe içerisinde kortej yürüyüşü yaptı . Yürüyüş nihayetinde halka keşkek ikram edildi. Yürüyüşte pek çok renkli görğntülere şahit olduk. İşte o görüntüler

1 2 3 4 5

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.