EvTeks 2016

1
1349
evteks_saat(2)

Yerli, yabancı 2.000’in üzerinde ev tekstil markası CNR’de boy gösterecek

Düzenlendiği her yıl, dünya çapında yankılar uyandıran EVTEKS Fuarı, 17 -21 Mayıs 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de 22’inci kez organize ediliyor.

Türkiye’de yıldızı parlayan ev tekstil sektörünün en büyük platformu olan EVTEKS Fuarı, 2.000’in üzerinde markanın katılımı ve 140 bin ziyaretçi hedefi ile düzenleniyor.

Ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergileneceği ve modaya yön veren ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı “EVTEKS İstanbul Ev Tekstili Fuarı” 22’inci kez CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. CNR Holding kuruluşlarından ITF İstanbul Fuarcılık organizasyonunda Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) işbirliğinde yapılacak EVTEKS Fuarı, 17 -21 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Türkiye’de yıldızı parlayan ev tekstil sektörünün en büyük platformu olan EVTEKS Fuarı, bu yıl ziyaretçi rakamı ile rekor kırmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl 79 farklı ülkeden, 115 bin yerli ve yabanı profesyonelin ziyaret ettiği EVTEKS Fuarı’nı bu yıl 140 bin sektör profesyonelinin ziyaret etmesi hedefleniyor. EVTEKS Fuarı’na ABD, Kanada, Çin, Hindistan, Yunanistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Polonya, Rusya, Fas, İngiltere, İsrail, İran ve Türki Cumhuriyetlerden çok sayıda ziyaretçi bekleniyor. EVTEKS Fuarı aynı zamanda İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adana, Kayseri, İzmir, Denizli, Aydın, Manisa, Tekirdağ ve Uşak başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından gelen yerli alıcıları da ağırlayacak.

2017-18 ev tekstiline yön veren trendler, ilk kez EVTEKS’te sunulacak
Dünya ve Türkiye’de ev tekstili alanında söz sahibi 2 binin üzerinde marka, fuarda 2017-2018 ev tekstiline yön verecek trendleri sergileyecekler. Tülden perde sistemlerine, banyo ürünlerinden uyku ve yatak odası tekstiline, döşemelikten mutfak ve yemek odası tekstiline kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan EVTEKS Fuarı 160 bin metrekarelik alanda yapılacak.

Sektörün önde gelen profesyonelleri, dünyaca ünlü trend belirleyicileri ve yerli-yabancı tasarımcılar fuarda seminerler verecekler. EVTEKS 2016 organizasyonunun trend alanını, son dört yılda olduğu gibi bu yıl da Nelly Rodi tasarlayacak. Nelly Rodi trend ofisinin hazırladığı ve ilk kez EVTEKS Fuarı’nda tanıtımı gerçekleştirilecek olan 2017 – 2018 ev tekstili trendleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. İnovatif pek çok ürünün de öne çıkacağı EVTEKS Fuarı’nda tüm markalar ev tekstili koleksiyonlarındaki yeniliklerini fuarda sergileyecekler.

1 Yorum

  1. merhaba ben bu işi çok yapmak istiyorum evde yapılacak parça başı işleri penye kilot veren firmalar için evde çalışmak istiyorum bana göre bir işiniz var sa allah rızası için haber bekliyorum sizden parça başı işleri penye kilot dikerim bana ovarlak makine verirseniz çok sevinirim sevgilerimle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.