FASHIONIST’17

0
918
caf4e-fashionist-abiye-gelinlik-damatlik-fuariyla-ekonomiyi-canlandiracak
TURK TEKSTIK ORGANIZASYONLARI ARASINDA YER ALAN FASHIONIST ABIYE GELINLIK DAMATLIK FUARI BASLIYOR (FOTO:ANKARA,DHA)

Fashionist, 4. Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı Tarihi Açıklandı!

Geçen sene 14-16 Ocak 2016 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Salonları’nda gerçekleşen Fashionist 3. Yılında 70 ülkeden 21.170 ziyaretçi ağırladı.
Bu yıl Fashionist Abiye,Gelinlik ve Damatlık 4.yılında ve 17-19 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde 25.000 ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.Hem ulusal hem de uluslararası alanda profesyonel iş birliklerine imza atmak amacıyla,sektörün bütün alıcılarını ve abiye,gelinlik ve damatlık satıcılarını bir araya getirecek..

Yine geçen yıl ağırladığı 70 ülkeden bazıları şunlardı;

Türkiye, Hollanda, İngiltere, Afganistan, Kanada, Güney Kıbrıs,  İspanya, ,Hindistan, Kırgizistan, Sırbistan, Fransa, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri, Danimarka, Çin, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Sri Lanka..

Fuardan Geçen Senenin Görüntüleri; 

 

 

FUAR GİRİŞİ VE SAATLERİ:

Fuar yalnızca profesyonel ziyaretçiye açıktır.

Davetiye veya sektörel kartvizit sahibi profesyonel ziyaretçiler için fuar girişi ücretsizdir. Kartvizit ile giriş yapacak ziyaretçilerin abiye, gelinlik, damatlık, kumaş veya aksesuar sektöründe faaliyet göstermeleri gerekmektedir. Siteden online davetiye alabilirsiniz.

10:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA FUARI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.