Hangi Burç Ne Giyer, Neler Dikkatini Çeker ?

0
989
burçlar

Bir süredir yeni yazı yazamamanın acısını burçlarla çıkarıyoruz ! 🙂 Özellikle kızların ilgisini çekecek olan bu yazımızın konusu hangi burç ne renk giyer, nasıl giyer ne tarz kıyafetlerden ve renklerden hoşlanır gibi başlıklar olacak. Sitemizin oldukça geniş konu yelpazesinin içinde burçlar da olsun dedik ve ünlü astrologlardan tutun en iyi yaşam koçlarına kadar sorduk soruşturduk sizler için burçların kıyafet ve renk tercihlerini bir araya topladık.

Koç (21 Mart-19 Nisan) : Kırmızı ! Koç dendi mi aklımıza kırmızı gelecek ! Koç burçlarının en çok dikkatini çeken ve giymekten de görmekten de hoşlandığı renk kırmızı. Ya hep ya hiç diyen koçlar giyim tarzlarında da bu davranışı koruyorlar. Seksi olmayı dikkat çekmeyi seviyorlar ve bunu belki de en iyi yapan onlar. Ya oldukça şık ve dikkat çekici olmayı ya da spor ve rahat olmayı seviyorlar bunu yaparken de; ya takım elbise ya eşofman tercih ediyorlar arada kalan giyim tarzları pek koçlara göre değil. Bir koçu etkilemek için onunla birlikte şık; onunla birlikte spor olmalısınız yoksa dikkatini çekmeniz oldukça zor olacak.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs) : Yeşil, mavi, açık mor gibi doğanın içinde olan her renk boğalara hitap ediyor! Keyfine oldukça düşkün olan boğalar genelde kafalarına göre giyinmeyi tercih ediyor. Onları çok şık ya da çok kötü halde görmeniz oldukça zor. Rahat-şık tanımı boğalar için yapılmış olsa gerek. Ne kötü giyinirim ne rahatımdan vazgeçerim diyen boğaları etkilemek için onların sanata olan düşkünlüğünü kullanıp sıra dışı olabilirsiniz, bu onların oldukça dikkatini çekecektir.

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran) : Portakal rengi, nar çiçeği rengi derken bütün meyve bahçelerini önünüze serebilir bir ikizler! Renkli kişiliklerini kıyafetlerine de yansıtan ikizler neşeli ve uyumlu olmayı seviyor. Onlar kıyafette uyuma oldukça önem verirler. Hem renk hem tarz olarak her parça kusursuz uyumu yakalamak zorundadır. Genellikle spor-şık olsalar bile zaman zaman çok şık görebileceğiniz ikizleri rüküş görmeniz oldukça zor. İkizleri etkilemek için renkli ve uyumlu giyinmelisiniz.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz) : İnci beyazı, deniz mavisi, gümüş rengi gibi aydınlık renkler yengeçleri anlatan en doğru renklerdir. Kıyafetlerinde rahat ve şık olmaya özen gösterirler.Zarafet, hassaslık ve merhamet yengeçlerin karakter özellikleri olup bunlar giyim tarzlarına da yansımıştır.Şık olmaya özen gösteren yengeçler için dış görünüş önemli olmasa bile içten ve nazik biri olursanız bir yengecin dikkatini çekebilirsiniz elbette bunun yanı sıra bakımlı ve temiz giyinip, aydınlık renkleri tercih etmelisiniz.

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos) : Turuncu gibi dikkat çeken parlak ve göz alıcı renkler aslanların rengidir! Bir ortama bir aslan girdiğinde onu girişinden ve tabi ki kıyafetlerinden tanırsınız. İddialı giyinmelerinin yanı sıra sahiplenici ve korumacı tavırları da giyimlerine yansır. Her zaman şık olmaya özen gösterirler. Bir aslanın dikkatini çekmek için ağır ve şık giyinmelisiniz.

Başak (23 Ağustos-22 Eylül) : Sarı, yeşil gibi renklerin yanı sıra siyah, gri gibi renkleri de oldukça tercih eden başaklar keyiflerine oldukça düşkünlerdir. Giyim; tarzdan çok rahatlık ifade eder. İçinde rahat ettikleri kıyafetleri öyle bir kombin ederler ki ortamın en şıkı olup çıkıverirler. Başaklar aşırı titiz ve düzenli olmalarını kıyafetlerine de yansıtırlar. Bir başağı etkilemek için temiz, simetrik ve uyumlu olmalısınız.

Terazi (23 Eylül-22 Ekim) : Mavi rengi teraziyi anlatan en iyi renktir. Terazilerin çapkın ve sanat meraklısı olması kıyafetlerine de yansımış durumda. Hem şık hem dikkat çekici giyinmeyi ve tarzlarında farklılık yaratmayı seven teraziler standart giyim tarzlarından uzak dururlar. Her kıyafette mutlaka kendi imzaları olur. Bir terazinin dikkatini çekebilmeniz oldukça zordur. Onların dikkatini çekmek için oldukça iddialı ve tarz olmalısınız.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım) : Bordo, lacivert, koyu mor akreplerin renklerinin başında geliyor. Akrepler gizemli bir kutu gibidir giyim tarzları da bunun etrafında gelişmiştir. İlk bakışta düz ve sıradan görünseler de aslında kimsenin giymeye cesaret edemediği ayrıntıları kıyafetlerine çok iyi uyarlarlar. Yüksek analiz etme yetenekleriyle sade olduğu kadar dikkat çekici olmayı da başarırlar. Bir akrebin dikkatini çekebilmeniz için hem gizemli hem de dikkat çekici giyinmelisiniz.

Yay (22 Kasım-21 Aralık) : Mor ! Yayların rengi de mor. Seksi ve gizemli olduğu kadar neşeli ve enerji dolu olan yaylar giyimlerinde en çok modaya önem verirler. Moda ne ise dolaplarını ona göre düzenlemeyi severler. Kıyafetin rahatlığından çok şıklığı önemlidir; bu şık mı rahat mı sorusunu yeterince cevaplıyor 🙂 Modayı yakından takip ederler ve her zaman etraflarındaki insanlara giyim önerileri verirler. Bir yayı etkilemek istiyorsanız modayı yakından takip edin, yılın değil haftanın trendlerini öğrenin!

Oğlak (23 Aralık-19 Ocak) : Koyu yeşiller, zümrütler, kahveler oğlakların en sevdiği renkler arasında! Oğlak burçları genellikle rahatına düşkün olduğu için ve şıklığından da vazgeçemediği için rahat-şık giyinmeyi tercih eder ancak klasik giyinmeyi seven bir yanları var ki bundan vazgeçemiyorlar. Oğlaklar genellikle klasik tarzlarını korusa da zaman zaman renkli kaçamaklar yapmayı da severler. Bir oğlağı etkilemek istiyorsanız onun tam tersi giyinmelisiniz oğlaklar dikkat çeken şeyleri sever, kendileri gibi olanlar onlar için sadece iyi bir arkadaştır, diğer burçlarda etkili olmayan bu durum oğlakları etkilemek için başvurulacak en iyi yöntemdir.

Kova (20 Ocak-18 Şubat) : Kovalar da mavileri sevenlerden ! Genellikle şık giyinmeye özen gösteren kovalar, tarzlarında en çok renk uyumuna dikkat ediyor. Hümanist ve adaletli kovalar giydikleri parçaların tarz olarak birbiriyle uyuşmasından çok renk olarak uyuşmasına önem veriyor. Yan yana durduğunda kusursuz uyumu yakalayan renkleri giymeye özen gösteriyor kovalar. Bir kovanın dikkatini çekmek istiyorsanız en çok dikkat etmeniz gereken şey giydiğiniz renkler. Pastel, uyumlu, net renkler!

Balık (19 Şubat-20 Mart) : Nil yeşili, açık mavi, uçuk pembe gibi tonları seven balıklar hayatlarında çok fazla bu renkleri kullanmıyor. Hassas ve kırılgan yapılarının üstünü örtmek ve daha güçlü görünmek adına genellikle şık, iddialı parçaları tercih ediyor. Kimi zaman da kabuğuna çekilip olduğu gibi çıkıyor ortaya masum bir görüntüyle. Balıkların kıyafet tercihleri genellikle süslü diyebileceğimiz şekilde. Bir balığı etkilemek için ondan daha iddialı ve şık olmalısınız yoksa asla dikkatini çekemezsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.