IED “Creative Diary’’ master burs yarışması ile 27 kişiye İtalya ve İspanya’da burs kazandırıyor

0
777
moda bursu

Tüm dünyada genç yaratıcılar IED’ nin düzenlediği Creative Diary yüksek lisans burs yarışması ile 2014-2015 akademik yılı için Milan, Rome, Turin, Venice, Florence, Madrid ve Barcelona’da yüksek lisans burslarını kazanmak için yarışacak.
Bu yarışma uluslararası tüm öğrencilere açıktır.IED ,22 ile 40 yaş arasındaki yetenekli yaratıcı gençleri Moda, Tasarım ve Görsel iletişim –Yönetim branşlarında master bursu ile ödüllendirecektir.
IED genç yaratıcıları fikir ve proje geliştirmeleri için ““Design for a better World” (Daha iyi bir dünya için tasarla) temalı “Creative Diary” yarışmasına davet ediyor.Günümüzde yaratıcı olmak bir çok anlam taşıyor. Bu anlam bazen meraklı,maceracı,hassas,duyarlı ve bağımsız olabilmek ,yenilikler yaratabilmek hatta diğer kişilerin göremediğini görebilmektir.
Tasarımla; yeni ürünler üreterek,yenilikçi çözümler bularak,herhangibir şeye yeni bir perspektif kazandırarak dünya en iyi yönde değiştirilebilir.
“Daha iyi bir dünya için tasarlamak’’öğrencilerin enerjisini ; bir nesnenin amacı ile ilgili sürekliliği ve eko tasarımı konusunda ortaya çıkarabilir. Kendi tasarımları ile öğrenciler “ Dünyaya daha iyi bir tasarım’’ verebilir.
Seçilen proje ve görseller www.creativediary.net web sitesinde yayınlanacaktır .Projeler oylama, yorum alabilecek ve internet kullanıcıları tarafından facebook haber kaynaklarında tanıtılabilecektir.
Uzman jüri en iyi çalışmayı bursla ödüllendirecektir. Projeler için son başvuru tarihi 1 Eylül 2014 tarihidir.
Katılım ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.creativediary.net web sitesini ziyaret ediniz.

Hakkımızda
Istituto Europeo di Design tamamen İtalyan matrisi üzerine inşa edilmiş uluslarası çapta mükemmelik kabul edilen bir okuldur. IED ; birinci düzey akademik diploma ve üç yıllık ders, yüksek lisans dersleri, profesyonel mesleki gelişim ve ileri eğitim kursları düzenlemektedir.Bir yaratıcılık kaynağı olan IED profesyonel kadrosuyla Moda, Tasarım ve Görsel iletişim –Yönetim alanlarında eğitim vermektedir.IED ;Milano, Roma, Torino, Venedik, Floransa, Cagliari, Madrid, Barselona, São Paulo ve Rio de Janeiro’daki yerleri ile sürekli genişleyen uluslararası bir eğitim ağıdır.

Detaylar : http://creativediary.net/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.