If Wedding Fashion 2015 Bitti

0
592
if wedding 15

Biz de son günü fuar alanını gezmek için zaman bulduk ve hemen soluğu orada aldık. Bu son günde, başarısını kutlayan firmalar, yorgun yüzler vardı. Fuar herkesi yormuş 🙂 bu demek oluyor ki çok çalışılmış. Emek harcanmış, mağazaları andıran alanları ile kendinizi avmde dolaşıyormuş gibi hissettiğiniz bir fuar alanıydı. Başarılarının devamını dileyerek fuar özetini veriyorum:

21’i yabancı, 171 firmanın katıldığı IF Wedding Fashion İzmir 2014 Fuarı’nda yurt içinden Antalya, Ankara, Bursa, Çanakkale, Erzincan, Gaziantep, Kocaeli, Sakarya, İstanbul, İzmir, yurt dışından İtalya, Lübnan, Rusya, Ukrayna yer aldı.
Dört gün süreyle açık kalan fuar müddetince, katılımcılar 65 ülkeyle sektörel bağlantı kurma ve ihracat yapma olanağına kavuştu.
65 ülkeden 2.750 yabancı alıcının geldiği fuarları 18 bin 881 profesyonel kişi ziyaretçi etti. Fuarlara Türkiye’nin 75 ilinden profesyonel alıcı geldi.
T.C. Ekonomi Bakanlığı EİB aracılığıyla Alım Heyeti Programı düzenlenmiştir.
Yurtdışı temsilciliklerimiz ve anlaşmalı olduğumuz Dış Ticaret firmaları aracılığıyla başta Orta Doğu olmak üzere Avrupa, Kuzey Afrika,İran, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerden alım heyetleri gelmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.