OSOFT Yazılım Ege TMF’17’deydi

0
2427
osoft

22-25 Mart tarihleri arasnda gerçekleştirilen 1. Ege Tekstil, Konfeksiyon Makinaları, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarında ev tekstilinden hazır giyime, üretim makinalarından otomasyona bir çok firma yer aldı. Bu fuarın yerel firmalar açısından oldukça verimli geçtiğini söyleyebiliriz. Ülkemizin ihracatının gelişmesi, katma değerli üretimin artması adına çalışma yapan firmaları destekleyip sizlere tanıtmaya çalışıyoruz, bu seferki yazımızda ziyaret ettiğimiz firmalar arasından OSOFT’u tanıtmak isteriz.

OSOFT Yazılım Hakkında

2003 yılında 2 mühendis tarafından kurulan firmamız, 2017 yılında Türkiye’nin önde gelen sektörel yazılım firmaları arasında yerini almıştır. OSOFT, satış organizasyonları, üretim, kaynak planlama, bütçeleme, muhasebe, e-fatura ve GİB tarafından onaylı e-defter gibi geniş alanlarda çözümler sunmaktadır. Tekstil, alüminyum, gıda, plastik ve döküm gibi birçok sektöre ERP ve özel çözümler sunmakta ve bu konudaki yaygınlığını her geçen gün arttırmaktadır.

OSOFT, yazılım çözümleri konusunda her türlü sorunun altından başarıyla kalkan bir ekibe sahiptir ve hem proje, hem de proje sonrası destek konularında müşterilerine güven vermektedir.

Çalıştığı müşterilerine sadece çözüm sunmakla kalmaz, teknik destek verir ve çözüm modelleri ile ilgili kültürünü de aktarır.

Geliştirdiğimiz ürünler, Türkiye küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlar tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Amacımız güvenilir, sağlam ve hızlı bir yazılım alt yapısını müşteri çalışanları ile birlikte oluşturmak ve iş süreçlerinin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlamaktır.

 

EGE TMF 2017 Hakkında

Firma olarak sektörümüzü ilgilendiren tüm fuarlara katılımcı ya da ziyaretçi olarak iştirak etmeye çalışıyoruz. Müşteri ve üreticinin yanyana olduğu fuarlarda yapılan görüşmeler, günlük iş koşuşturmasından uzakta daha rahat bir platformda yapıldığı için, geleceğe dair güzel adımların atılmasını sağlıyor. Biz de standımızda firmamızı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Hem fuarın içinde katılımcı olarak bulunan hem de dışarıdan ziyaretçi olarak gelen tekstil ve kimya sektöründen yetkililerle görüşme şansımız oldu. Fuar zamanı yaptığımız özet sunumların detaylılarını yapmak üzere hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Randevularımızı aldık, fuar sonrası müşteri ziyaretlerine başlayacağız.

Fuar sebebiyle OSOFT Yazılım firması olarak Denizli’ yi ziyaret etmekten çok memnun kaldık. Denizli hem sanayisinin güçlülüğü yönünden hem de tarihi, turistik zenginliği ve güzellikleri yönünden ülkemizin nadide şehirlerinden biri. Kaldığımız sürece irtibatta olduğumuz herkes misafirperverlikleriyle bizleri fazlasıyla memnun etti. Bunun için buradan da bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

TekstilTekstil.com portalı olarak standımızı ziyaret ettiğiniz için sizlere de çok teşekkür ediyoruz. Sizin gibi genç arkadaşların tekstil sektörünü sahiplenmeleri ve haberleriyle canlı tutmaya çalışmaları takdir edilmesi gereken bir durum. Bu yolda ve tüm hayatınız boyunca işlerinizde kolaylıklar, başarılar dileriz.

 

 

İ.Oğuz KIVANÇ

Proje ve Pazarlama Müdürü
OSOFT Yazılım Bilgisayar Ltd. Şti.
Aşık Veysel Sok. Erdem 2 Apt. No: 20/10
Çorlu / Tekirdağ
Tel       : 0282 651 09 89 – 673 38 89
Fax      : 0282 651 09 93
GSM    : 0542 351 50 59
e-mail  : [email protected]
web     : www.osoft.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.