“Tekstil Dünyasını Dönüştürmek” -ITMA” fuarı 8 – 14 Haziran 2023

1
3732

Yaşadığımız dünya teknik tekstiller tarafından dönüştürülüyor!

Uluslararası “ITMA” fuarı 8 – 14 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Milano’da gerçekleşecek. Bu prestijli etkinlik, dünyanın dört bir yanından tekstil ve konfeksiyon makinelerindeki en son gelişmeleri sergilemek için bir platform görevi görüyor. Bu yılki fuarın ana teması “Tekstil Dünyasını Dönüştürmek”.

Fuar boyunca, tartışma akıllı fabrika çözümleri etrafında dönecek. 41 farklı ülkeden 1550’nin üzerinde katılımcıyı ağırlanacak. Ernesto Maurer, bu merkezi fikri destekleyen dört önemli temaya vurgu yapıyor: “otomasyon ve dijital gelecek”, “gelişmiş malzemeler”, “sürdürülebilirlik ve döngüsellik” ve “yenilikçi teknolojiler.” Maurer, ITMA 2023’ün, katılımcıların otomasyon ve sürdürülebilirlik alanındaki en son gelişmelerini açıklamaları için bir platform görevi göreceğini vurguluyor. Katılımcılar, tekstil ve hazır giyim üreticilerinin rekabet gücünü artırmayı amaçlayan çok çeşitli akıllı fabrika çözümlerini ve dijital araçları keşfetme şansı bulacak.

Altmış yılı aşkın bir süredir ITMA, endüstri için en önde gelen platform olarak durmaktadır. ITMA 2023’te kompozit endüstrisinin yakınlaşması, en son teknolojilerin sergilenmesi, işbirlikçi ortaklıklar, canlı makine gösterileri ve inovasyon forumları, tüm ekosistemi birleştirecek.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.