‘Turkish Towels’ Mükemmeli Arama Çalıştayı

0
846
14203235_1075812605843926_6027565410029223120_n

‘ Turkish Towels ‘ Mükemmeli Arama Çalıştayı yapıldı.

Birliğimizce, “Turkish Towels” markasının dünyaya tanıtılması, kalitesinin garanti altına alınması, ticari değerinin arttırılması ve korunmasını amaçlayan çalışmalarımız kapsamında Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın (GEKA) desteği ile yürütmekte olduğumuz proje çerçevesinde sağlanacak danışmanlık faaliyetlerinin yol haritası açısından önem taşıyan çalıştay, 6 Eylül 2016 Salı günü Doç. Dr. Kamil ORHAN moderatörlüğünde yapıldı.

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sn. Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı Sn. İbrahim UZUNOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İsa DAL ‘ın katılımlarıyla gerçekleştirilen Ortak Akıl ve Arama Çalıştayına, ev tekstili sektörü temsilcilerinden 20’yi aşkın firma temsilcisi katıldı. Çalıştayda reklam ve tanıtım, müşteri memnuniyeti, uzmanlaşmış elemanlar , standartların belirlenmesi , AR-GE ve ÜR-GE nin önemi, ürün dizaynı ve kalite bilinci konularında katılımcıların görüşleri alındı.

Etkinlikte, projenin işbirliği kuruluşu olan GEKA’dan gözlemci olarak Uzman Sn. Gülşah ÖSELMİŞ de hazır bulundu.

Çalıştayın sonuçları derlenerek, “Turkish Towels” markasının yol haritası daha net çizilerek çalışmalara devam edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.