v4 Tailor ile Özel Tasarım Gömlekler

0
1248

V4 Tailor – www.v4tailor.com

V4 Tailor 1994 yılında temellerinin İstanbul’da atmıştır. Başlangıç da gömlek dikiminin en ince detaylarını öğrenerek tecrübe toparlamış daha sonrasında bu tecrübelerini şu anda şirketin büyümesine öncülük edenlere aktarmıştır. Kendi bünyesinde profesyonel terzi kadrosu, tekstil mühendisi ve uzman müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Son olarak gelişimde sınır tanımayan firmamız kişiye özel üretimi sanal ortamda 3d tasarıma aktararak online e-ticaret sektörüne giriş yapmıştır. Bunu yaparken bünyesine ayrıca yazılım mühendisi ve grafik tasarım uzmanı gibi yeni bir konsept eklemiştir.

2001 yılından beri kişiye özel takım elbise ve gömlek üretiminde en iddialı firma olmayı başarmıştır. Sadece dikimde değil aynı zamanda hizmet kalitemizde tamamen en üst düzeyde tutulmaktadır.

V4 Tailor sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurtdışında da birçok firma ile 2005’den beri çalışmakta. V4 Tailor başlangıç olarak yurtdışında Litvanya’da bir firmayla çalışmaya başlayıp, şu anda 7 farklı ülkede 15 farklı müşteriyle bayilik sistemiyle çalışmakta.

2014 yılında KOSGEB desteği ile beraber ASSYT sistemi kurularak isteyen her kişinin, Dünyanın istediği yerinde evinden, işinden bir adım bile dışarı atmayarak kendisine özel ölçülerde istediği bütün özelliklerde en mükemmel elbiseyi 7 iş gününde teslim ediyor.

V4tailor.com da Sistem nasıl çalışıyor?

  1. V4 Tailor web sitemize girerek 100’den fazla kumaş çeşidi ile oluşan 1000 adet kombinasyondan beğendiğiniz kombinasyonu yaratıyorsunuz.
  2. Kombinasyonu onaylayıp V4 Tailor web sitemizde bulunan videolar yardımı ile kendi ölçülerinizi giriyorsunuz.
  3. Her şey tamamlandıktan sonra vermiş olduğunuz sipariş mail olarak V4 Tailor sistemine düşüyor.
  4. Monti, Albini, Söktaş, Destex tedarikçilerimizden hangisinden siparişinizi verdiyseniz ölçünüze göre kumaş siparişi geçiliyor.
  5. 2 iş günü içerisinde V4 Tailor firmamıza gelen kumaşınız ASSYT sisteminden çıkarılmış kalıbınız ile terzilerimize götürülüyor.
  6. 3 iş günü içerisinde dikilen elbiseniz Tekstil mühendislerimiz tarafından bütün ölçüleri kontrol ediliyor.
  7. Kontrol edilen elbiseniz yurtdışında iseniz DHL Express ile, yurtiçinde iseniz MNG Express ile 2 iş günü içerisinde teslim ediliyor.

V4tailor.com web sitemiz şu anda sadece kişiye özel gömlek hizmeti vermektedir. Fakat aynı zamanda Kişiye özel dikim takım elbise hizmeti de vermektedir. İster v4tailor.com sitesinden randevu alarak ister hediye çeki alarak firmanın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.