İş Şıklığı ve Rahatlığı

4

Merhaba hemcinslerim işe giderken her kadının her sabah yaşadığı sendromdur “Ne giyicem?” sendromu bide buda yetmiyomuş gibi nasıl rahat ederim işte bende sizi bu sendromdan kurtarmak için sizin yerinize araştırmalar yapıp onları kombinledim bir göz atın derim eminim pişman olmıcaksınız.Buraya girip bir göz atmanız sizin ne giyicem diye düşünmenizden daha az  zamanınızı alır 😉

İnceleme Moda

Vakko’dan hemen hemen her bayanın bayılacağı bir ceket altına giyeceğiniz boru paça kırmızı,siyah,lacivert sizi çok şık gösterecektir ceketimizin fiyatı 611.00 TL.

 

İnceleme Moda

Sade ama renkli olmak istediğiniz bir günüzdeyseniz bu polo gömleğimizin altına yırtmaç detaylı koyu pembe bir pantolonla kombinleyebilirsiniz gömleğimizin fiyatı 49.95 TL dir.

İnceleme Moda

Bu sade koton bluzumuzun altına giyeceğiniz siyah kale etek sizi hem sade hem şık yapcaktır fiyatı 49.99TL.

İnceleme Moda

Altına giyeceğiniz mürdüm rengi bir pantolonla kombinleip güzel bir görüntü yaratabilirsiniz bluzumüz kotondan fiyatı 49.99 TL dir.

İnceleme Moda

Bu bluzumuzün kombini hazır ayağınıza siyah stilettolarınızla sade ve şık bir görünüm sağlayacağından emin olabilirsiniz kotondan ve 49.99 TL.

İnceleme Moda

Vakko’da bir yeni sezon ceket daha altına giyeceğiniz lacivert bir pantolonla ceketin ağırlığını koruyabilirsiniz fiyatı 418.00 TL dir.

İnceleme Moda

Muhteşem bir beyaz ceket altına giyeceğiniz her renk yüksek bel bol paça pantolon sizi çok zarif ve asil gösterecektir Vakko’dan ve 208.00 TL dir.

 

İnceleme Moda

Bu  zara eteğimizin üzerine giyebiliceğiniz mevsimlik siyah bir kazak veya bir gömlek sizi oldukça şık gösterecektir bu arada hanımlar bu eteğimiz hem sonbahar hem kış sezonuna uygun bu eteğimizin fiyatı 149.95 TL.

İnceleme Moda

Bu gün işe giderken braz sade olmak mı istiyorsunuz ? işte buu elbise tam sizlik ayağınıza giyeceğiniz herhangi bir siyah topuklu ayakkabı sizde ofis şıklığıda yaratacaktır elbisemiz zaradan 149.95 TL

İnceleme Moda

Biraz farklılık yaratmak istiyorsanız bu saks mavisi elbisemzin altına giyeceğiniz lame topuklu bir ayakkabı istediğiniz farklılığı yaratacaktı elbisemiz zaradan 199.95 TL.

İnceleme Moda

Zara eteklerine doyamadık 🙂 diğer eteklerimizden farklı bir tasarıma sahip olan u eteğimizin üzerine giyeceğiniz siyah tül bir bluzle boynunuza takacağınız altın bir gerdanlıkla şık olmak istediğiniz bir iş gününde gözleri kamaştırabilirsiniz
fiyatı 149.95 TL.

İnceleme Moda

Bu muhteşem midi boy deri eteğimiz zaradan  üzerine giyeceğiniz günümüzde moda olan yakası zincirli bir bluz veya bir tişörtle kombinleyebilirsiniz eteğimiz 99.95 TL dir.Ayrıca eteğimizin siyah rengide mevcuttur.

 

İnceleme Moda

Püsküllü elbisemizin altına giyeceğiniz siyah bir topuklu ayakkabıyla sıradan ofis kıyafetlerinden sıyrılıp farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz bu muhteşem elbisemizde tozlu giyimden 39.99 TLdir.

 

İnceleme Moda

Siyah kiloş eteğimiz sizi zarif gösterirken rahatlığıyla işinizi kolaylaştıracaktır bu eteğimiz tozlu giyimden ve sadece 24.99 TL dir.

İnceleme Moda

Mürdüm rengi kol apoletli bluzumüzün altına giyeceğiniz boru paça düşük bel lacivert pantolonunuzla sade ve şık olacağınızdan emin olabilirsiniz mürdüm rengi gömleğimizin haki,krem,siyah,saks mavi,fujya ve beyaz renkleride mevcuttur gömleğimiz yine tozlu giyimden 29.99 TL dir.

 

 

İnceleme Moda

Harika yüksek bel pileli eteğimiz üzerine giyeceğiniz bu şekilde siyah bir kazaklada kombinleyip spor şık olabilirsiniz siyah gömleğinizlede kombinleyipsade ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz bu eteğimiz trendyoldan 59,99 TL dir.

İnceleme Moda

İpekyol elbisemiz toplantınızın olduğu zamanlarda ayağınıza giyeceğiniz sadece tek bir topuklu ayakkabıyla sizin kurtarıcınız olucaktır elbisemizin fiyatı 259.00 TL.

İnceleme Moda

Muhteşem yüksek bel yırtmaç detaylı ipekyol pantolonumuzun üzerine giyeceğiniz sade bir bluz sıkıldığınız ofis resmiyetinizden bir nebzede olsada kurtaracaktır pantolonumuzun fiyatı 199.00 TL dir.

İnceleme Moda

Ve İpekyol un mürdüm yüksek bel boru paça pantolonun üzerine giyeceğiniz siyah bir bluz size ağır bir hava katarken krem tonlarında giyeceğiniz bir tişört sizi sporlaştıracaktır ipekyol yine yapmış yapıcağını diğer ürünlerimize göre pahalı gelebilir ancak her şekilde kombinleyip giyebileceğiniz bir pantolon olduğundan emin olabilirsiniz fiyatı 199.00 TL.

 

 

İnceleme Moda

Bu pantolunumuz ise bol paça %85 polyester ve içeriğindeki elastan karışımından dolayı sizleri çok rahat ettirip cebindeki deri detaylarının kattığı şıklıkla sizi sıradanlıktan uzaklaştıracaktır bu güzel pantolonumuzda trendyoldan 79,99 TL dir.

İnceleme Moda

Mango pantolonumuz pamuklu ve streçtir bu yüzden sizin hareketiniz engellemez ve sizi sıkmaz bu pantolonumuzu şık beyaz bir gömlekle kombinleyip harika bir görünüşe sahip olabilirsiniz krem renginin yanında siyah,gri,kahverengi ve lacivert renkleride bulunmaktadır fiyatı ise 59,99 TL dir.

İnceleme Moda

Eteğimiz rayondur işte bu yüzden çok fazla kırışmayıp sizi ütü derdinden kurtaracaktır.Üzerine giyeceğiniz ipek bir bluz veya gömlekle kusursuz bir görünüm kazanabilirsiniz eteğimiz Adil Işıktır ve 49.99 TL dir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş

Editör Hakkında:

4 yorum

  1. Pingback: Tommy Hilfiger Spring15 Şovunu Kaçırdınız mı?

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.